Монтаж фільтрів для води

 
Збалансована вода для здоров'я
Чистий сантехніка на роки
 
 

ВАРТІСТЬ СИСТЕМ КОМПЛЕКСНОЇ ОЧИСТКИ ВОДИ

ВИДАЛЕННЯ МЕТАЛІВ
ДЛЯ КВАРТИРИ АБО ДОМА З 1 САНВУЗЛОМ
ДЛЯ КВАРТИРИ АБО ДОМА З 1 санвузлом

 

Видаляє метали, органіку

- від 18 000 грн. -


Акція

 

Монтаж фільтра в подарунок

1600 грн.

ВИДАЛЕННЯ МЕТАЛІВ ДЛЯ БУДИНКУ АБО З 2-3 САНВУЗЛОМ
ДЛЯ ДОМУ АБО КОТЕДЖУ З 2-3 санвузлами

 

Видаляє метали, органіку

- від 24 000 грн. -


Акція

 

Монтаж фільтра в подарунок

2600 грн.

ВИДАЛЕННЯ ЗАПАХІВ ДЛЯ ПРИМІЩЕНЬ БУДЬ-ЯКОГО ТИПУ
ДЛЯ ПРИМІЩЕНЬ БУДЬ-ЯКОГО ТИПУ

 

Видаляє сірководню або хлор

- від 18 000 грн. -


Акція

 

Монтаж фільтра в подарунок

2000 грн.

СИСТЕМИ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

 

 

СИСТЕМИ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

 

Для питної та мінералізованої води.

- від 3 000 грн. -

 

Акція

 

Монтаж фільтра в подарунок

1200 грн.

Майже кожна людина в сучасному світі потребує такого пристосуванні, як фільтр для води. Це воістину необхідна річ, яка здатна не тільки нести в собі практичні функції, але також оберігати здоров'я людини. Якщо ви серйозно думаєте про встановлення такого фільтру, поспішайте звернутися в нашу компанію. Ми гарантуємо якісне виконання і повну відповідь поставленим вимогам.

 

Види і особливості

 

Монтаж фільтра для води ціна буде залежати від таких факторів, як ступінь складності роботи і різновид самого обладнання. У каталозі представлено безліч моделей з найрізноманітніших цінами. Широкий ціновий діапазон дозволить кожному знайти потрібний для себе варіант. В цілому, вироби можна поділити на дві основні категорії:

 

• Фільтр грубої очистки. Даний вид обладнання відрізняється досить доступною ціною і легкої експлуатацією. Його установка доводиться на вступні труби. Важливо відзначити, що така конструкція не забезпечує повного очищення води від шкідливих сполук. Однак, вона здатна усувати найбільш великі з'єднання, які здатні нашкодити водолічильника. Ці домішки також негативно впливають на саму сантехніку і призводять до її передчасної поломки. Фільтр являє собою конструкцію у вигляді невеликої сіточки, яку потрібно очищати на регулярній основі.

 

• Фільтр тонкого очищення. Ціна такого обладнання буде набагато вище, а робота якісніше. Призначення конструкції полягає в очищенні води від різних хімічних домішок і шкідливих сполук. Розрізняють як багатофункціональні, так і однофункціональні категорії обладнання. Перший служить для видалення безлічі видів з'єднань, в той час як робота другого спрямована тільки на один вид.

 

Багато клієнтів нашої компанії звертаються вже після того, як намагалися невдало провести установку фільтру самостійно. Важливо попередити, що така маніпуляція рідко закінчується успіхом, оскільки особливе значення мають спеціальні навички, володіння якими забезпечить хороший результат. З цієї причини ми не радимо проводити монтаж самостійно. Це не тільки може призвести до поганого результату, але також зіпсувати обладнання.

 

Установка фільтра для води ціна Київ буде залежати від виду обладнання. Поспішайте звернутися до нас вже сьогодні, щоб замовити монтаж і вибрати відповідний вибір обладнання.

  • Вкусную и полезную воду.
  • Сантехника будет работать долгие годы за счет чистой воды.
  • Подбор оборудования через анализ воды.
  • Профессиональный монтаж.
  • Гарантия на оборудование и монтаж.

ПОРТФОЛІО І ВІДГУКИ

Поширенні питання

Неозброєним поглядом практично неможливо визначити наявність в надмірній кількості домішок. Адже це можуть бути і залізо, і солі кальцію або магнію, і всі ці елементи проявляють себе в основному при нагріванні, в кінцевому рахунку осідаючи на стінках труб і сантехніки, завдавши руйнівну дію на них.

Для розуміння складу води в професійній лабораторії, визначається склад і виходячи з нього робиться підбір обладнання, яке гарантовано впорається з поставленим завданням. Адже важливо не тільки склад води але і необхідний обсяг використання.

Перш за все необхідна сама вода, причому правильно взята, також необхідно розуміння джерела води, а це може бути свердловина, колодязь або централізоване водопостачання. Плюс необхідно розуміння кількості санвузлів або розуміння обсягу споживання води.

Система фільтрів може складатися від одного до шести-семи фільтруючих елементів за схемою, і кожен елемент має свій регламентний термін обслуговування. Наприклад фільтр механічного очищення змінюється в середньому один раз на три-чотири місяці і клієнт сам може його замінити.

У той же час в фільтрі комплексної очистки, фільтруючий елемент може прослужити до семи-десяти років і його бажано щоб змінювала спеціалізована компанія.

Благоустрій власного будинку або робочого простору вимагає підвищеної уваги до очищення питної води. І тут важливо не тільки вибрати надійну і функціональну систему фільтрації, але і правильно її встановити в повній відповідності з рекомендаціями виробника. Якщо ви хочете продовжити термін служби вашого водоочисного обладнання, слід звернутися до професіоналів.

 

Компанія K PROFI реалізує комплексний підхід в оснащенні побутових і комерційних приміщень системами очищення води. Ми широко використовуємо технології зворотноосмотичної, електрохімічної і ультрафіолетової фільтрації. Фахівці компанії допоможуть підібрати і встановити надійне і економічно вигідне для вас водоочисне обладнання. У нашому асортименті представлені системи видалення сторонніх запахів (хлору, сірководню), солей, знезалізнення.

 

Монтаж системи фільтрації води проводиться в кілька етапів:

 

• Хімічний аналіз води в професійній лабораторії на наявність домішок і забруднень, розрахунок обсягу її використання, складання технічного завдання. Згідно з даними показниками підбирається склад обладнання водоочистки.

• Доставка і розміщення необхідного обладнання. Перш за все здійснюється установка робочих елементів системи в приміщенні. Після фіксації окремі блоки обладнання з'єднуються між собою підведенням і фітингами.

• Підключення очисної системи до електромереж, каналізації та водопостачання. З цією метою майстри здійснюють врізку обладнання в водопровід і установку запірної арматури, яка обмежує подачу води. Підключений до каналізаційного сифона фільтр з'єднують з будинкової електромережею за допомогою гнучкого кабелю.

•    Пуско-налагоджувальні роботи. Після установки системи водоочищення виконується тестовий запуск обладнання, в результаті якого визначається пропускна здатність системи, рівень тиску і коректність роботи керуючого модуля.

• Експрес-аналіз якості води на відповідність вимогам СанПіН. Вода, що пройшла фільтрацію, аналізується на вміст марганцю, заліза, сірководню та інших небезпечних для здоров'я людини домішок і речовин.

 

Своїм клієнтам ми пропонуємо повний спектр послуг з технічного обслуговування і ремонту встановленого обладнання.