Монтаж автономної каналізації

 

Сучасні технології очищення стоків до 98%

 

Комфорт експлуатації
Довговічне і надійно

Автономні каналізації і септики відносяться до категорії дуже затребуваного обладнання. Це актуальні пристосування, які володіють великим практичним значенням. Вони все частіше використовуються в побутових умовах, оскільки мають масу переваг. Якщо вам потрібна якісна установка без нарікань, поспішайте звернутися в нашу компанію вже сьогодні. Вас чекає повна відповідь поставленим вимогам і індивідуальний підхід до вирішення завдання.


Детальніше про монтаж


Монтаж автономної каналізації повинен бути проведений з урахуванням всіх правил і вимог безпеки. Більш того, наша компанія працює на сучасному і безпечному обладнанні від надійних виробників. Як результат, такі агрегати призначені для використання на довгострокову перспективу. Робота починається з того, що на вказане місце прибуває фахівець. Його завдання полягає в тому, щоб визначити всі індивідуальні особливості приміщення. Це зробить розрахунки найбільш точними і вбереже від будь-яких проблем в подальшому. Автономна каналізація має масу позитивних якостей, щоб клієнт вибирати даний вид конструкції для установки.


Серед основних позитивних властивостей автономної каналізації виділяються наступні пункти:


• Стічні води очищаються набагато якісніше і краще, ніж у випадку з звичайної каналізацією.

• Грунтові води і грунт не схильні до ризику зараження, що часто відбувається у випадку з традиційною каналізацією.

• Автономна каналізація не вимагає особливого обслуговування.

• Вхідний шланг може бути встановлена ​​на різній глибині, в залежності від умов, в яких буде проводитися експлуатація обладнання.

• Наявність автономної каналізації забезпечує надійну нейтралізацію поганих запахів.


Монтаж автономної каналізації Київ ціна найбільше хвилює значну половину покупців. Цей фактор відіграє ключову роль при необхідності зробити покупку агрегату. Важливо відзначити, що ціна буде залежати від багатьох факторів. До їх числа можна віднести вид обраного обладнання, площа ділянки, а також додаткові побажання клієнтів.


За умови правильної установки, робота автономної каналізації може досягати до 50-и років. Це за умови високої якості і доступної ціни. Якщо вам потрібен якісний монтаж, поспішайте звернутися до нас вже сьогодні.

СТОИМОСТЬ СИСТЕМНОГО ОТОПЛЕНИЯ

Дом 150 м.кв

Примерная стоимость объекта от $1500 до $4993

Дом 200 м.кв

Примерная стоимость объекта от $2340 до $6490

Дом 300 м.кв

Примерная стоимость объекта от $2980 до $9380

Кв-ра 60 м.кв

Примерная стоимость объекта от $600 до $1800
Септик

Септик

 

Для дачі або невеликого будинку                      


Вартість від 30 000 грн.

Септик + БІОФІЛЬТРИ

СЕПТИК + Биофильтр

 

Для котеджу або будинку


Вартість від 45 000 грн.

СТАНЦІЯ БІО
очистки
СТАНЦІЯ БІОЛОГІЧНОЇ ОЧИСТКИ

 

Для промислових будівель готелів

                       

Вартість від 50 000 грн.

 СЕПАРАТОРИ ЖИРА І НАФТОПРОДУКТІВ
СЕПАРАТОРИ ЖИРА І НАФТОПРОДУКТІВ

Для кафе, ресторанів, АЗС.

                     

Вартість від 4 900 грн.

ПЕРЕВАГИ АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ НАД СИСТЕМОЮ СЕПТИКА З БЕТОННИХ КІЛЕЦЬ

  • 50 лет работы системы минимум! Вы больше никогда не будете возвращаться к вопросу отопления.
  • 10 лет официальной гарантии с компенсацией ущерба до 800 000 грн.
  • 3 года гарантии на монтаж.
  • Максимально короткое время монтажа благодаря системе натяжной гильзы.
  • Скидки на оборудование.
  • Оплата материалов только после поставки на объект.
  • Первый выезд специалиста по Киеву бесплатно, за город 3 грн./км.
100% герметична пластикова конструкція прослужить багато десятиліть
До 98% очищення стічних вод - означає мінімальне обслуговування, і відсутність постійної викачування зливної ями
Відсутність неприємних запахів на вашій ділянці
Абсолютно законне рішення не забруднює навколишнє середовище

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Поширенні питання

Автономна каналізація - це герметичні пластикові ємності в яких за допомогою анаеробних бактерій і додаткового повітря проходить процес очищення стічних вод. Тверді частинки стоків і бактерії осідають на дно і утворюють активний мул, який в процесі бродіння розкладає стічні води і зливає практично чисту воду очищену до 98%.

Вигрібна яма не герметична конструкція, тому стоки до певного часу, в залежності від типу грунту йдуть в землю. Але з часом все одно цей грунт забивається і доводиться все частіше і частіше відкачувати яму. В кінцевому підсумку яму доводиться викачувати настільки часто, що експлуатація її перестає бути комфортною.

До того ж це рішення так чи інакше забруднює навколишнє середовище через прямого попадання стоків у грунт.


Фактично, основне обладнання системи зроблено з пластику, а сам по собі пластик наших систем дуже якісний і при дотриманні всіх правил монтажу буде працювати багато десятиліть. Головне питання дренажна система (поле або яма), а ось для її довгої роботи необхідно дотримання правил сервісного обслуговування.

Залежно від виробника гарантія варіюється від 1 року на систему українського виробника і до 2-3 років на обладнання виробництва Польщі та Німеччини

Одним з напрямків роботи компанії K PROFI є монтаж систем автономної каналізації на побутових і комерційних об'єктах. Встановлюючи септики «під ключ», наші співробітники дотримуються всі вимоги нормативних актів. Завдяки великому досвіду і накопичених знань ми здійснюємо оперативне та якісне виконання монтажних робіт. А використання сучасних технологій і обладнання гарантує вам безперебійну роботу септика до 50 років.

 

Останнім часом все частіше наші клієнти стали віддавати перевагу автономним каналізаційних систем на основі аерації стоків. Дані септики прості в обслуговуванні і дозволяють на 98% очистити стічні води, мінімізувати необхідність їх постійної викачування. Все, що потрібно для повноцінного функціонування, це підключення до електромережі.

 

Монтаж автономної каналізації включає наступні етапи:

 

• Виїзд співробітника компанії на ділянку. Спеціаліст проведе всі необхідні виміри і огляд території, вибере найбільш оптимальне місце розміщення септика і відповідну модель, складе план роботи і розрахує кошторис, проконсультує з усіх питань роботи обладнання та його технічного обслуговування.

• Доставка септика і настановного устаткування на об'єкт.

• Установка септика. Для цього здійснюється пристрій котловану, прокладка траншеї до будівлі і місця скидання стічних вод. Далі йде укладання та утеплення трубопроводу і безпосередньо монтаж самого септика, підключення труб до системи водовідведення в приміщенні.

• Пусконалагоджувальні роботи каналізаційного обладнання та демонстрація клієнту механізму його роботи.

Вибираючи септик, слід враховувати ряд параметрів, серед яких:

• Залповий скидання - одночасно надходять в приймальну камеру з усіх санвузлів каналізаційні стоки.

• Продуктивність. Тобто можливість обладнання переробити протягом доби надходять стоки.

• Глибина розміщення каналізаційного трубопроводу по відношенню до поверхні землі.

• Тип грунту на території. Це важливий показник, так як може знадобитися установка примусової моделі, що забезпечує відведення очищених вод за допомогою спеціального насоса.

 

Локальна каналізаційна система є найважливішим елементів життєдіяльності заміського домоволодіння. Тільки в разі правильного відведення та очищення стічних вод можна забезпечити екологічну безпеку на прилеглій території і комфортне проживання.