Монтаж водяної теплої підлоги

 

Комфортна система з економією до 30%
 
 

Широкий спектр послуг нашої компанії також включає і монтаж теплої підлоги. Це популярна опція, яка забезпечує додатковий комфорт в будинках наших клієнтів. Робота проводиться зі складанням індивідуального проекту, а також враховує всі вимоги замовника. Якщо вам потрібна якісна установка теплої підлоги, поспішайте звернутися до нас вже сьогодні.

 

Особливості та переваги

 

Монтаж водяної теплої підлоги буде залежати від таких факторів, як ступінь складності роботи, а також її масштаби. Всі ці питання вирішуються в індивідуальному порядку, але клієнти можуть подивитися наш прайс лист, щоб дізнатися приблизну вартість. Основне призначення такої конструкції, як тепла підлога, є в ефективному обігріві приміщення. Додатковий комфорт полягає в тому, що підлогове покриття зберігає оптимальну температуру. В результаті в будинку буде створена затишна обстановка. Серед інших плюсів теплої підлоги можна виділити наступні пункти:

 

• Експлуатація. Використання теплої підлоги не викликає особливих складнощів. Це простий процес, який підвладний навіть новачкові. При цьому конструкція не вимагає особливого догляду. За умови правильного монтажу теплої підлоги, він призначений для багаторічного використання без будь-яких скарг.


• Економічність. Незважаючи на те, що багато хто вважає теплу підлогу досить дорогою опцією, дана методика опалення відноситься до категорії доступної і майже бюджетної, якщо порівнювати з альтернативними методами.


• Якість. Завдяки рівномірному нагріванню підлогового покриття, що забезпечує правильний монтаж конструкції, циркуляція повітря в приміщенні не порушується. Іншими словами, температура в кімнаті піднімається рівномірно, а не окремими острівцями.


• Вартість монтажу. Буде залежати від таких факторів, як площа приміщення і складність установки. Однак, загальні витрати не виявляться занадто великими завдяки демократичним розцінками.

 

Ціни на монтаж водяної теплої підлоги приємно здивують клієнтів, за умови перспективи довгострокового використання конструкції. Тепла підлога стане основою комфортного проживання в приміщенні навіть у холодну пору року. Особливе значення також має якість обладнання і його установка. З цієї причини важливо довіряти такі важливі справи тільки професіоналам, щоб не зіткнутися з результатом низької якості.

Розрахувати вартість водяної підлоги

 • Труба Rehau преміум виробництво Німеччина або бюджетна труба виробництво Чехія або Італії

 • Підкладка для теплої підлоги

 • Елементи кріплення

 • Монтажні роботи

 • Гребінка розподільча з витратомірами (підбирається по-факту і залежить від кількості контурів і виробника). Вартість від 60 Євро до 500 Євро. Виробництва Німеччина, Італія чи Туреччини.
   

 • Насосно-змішувальний вузол (використовується для приготування теплоносія теплої підлоги. Підбирається виходячи зі схеми котельні та кількості теплої підлоги). Вартість від 80 Євро.
   

 • Шафа для гребінки теплої підлоги (буває вбудований в стіну і зовнішній, підбирається виходячи з розмірів гребінки і наявності або відсутності насосно-змішувального вузла для теплої підлоги). Вартість від 20 Євро.
   

 • Демпферна стрічка (використовується для компенсації температурного розширення стяжки підлоги, а також для ізоляції від стін. Кількість залежить від периметра теплої підлоги). від 7 грн. за шт.

ПоРТФОЛІО І ВІДГУКИ

 • 50 лет минимум расчетное время работы системы! Вы больше никогда не будете возвращаться к вопросу отопления.
 • 10 лет гарантия трубы от производителя.
 • До 3 лет гарантии на монтаж.
 • Скидки на оборудование.
 • Первый выезд специалиста по Киеву бесплатно, за город 4 грн./км.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

В основному матеріали відрізняються за ступенем зшивання поліпропілену. і дорога технологія показує максимальні показники значення, наприклад в трубах за технологією PEX-a від німецької фірми rehau цей показник - більше 85%. У той же час технологія PEX-c показник - 60%. І це безпосередньо впливає на довговічність системи, також німецька система стійка до замерзання, і на ній не залишається внутрішній наліт. Це один з найбільш довговічних матеріалів.

За рахунок великої поверхні нагрівання і запобігти перегріванню в порівнянні з радіаторної системою економія доходить до 30%, при тому, що тепло більш комфортне для людини.

Індивідуально, є можливість проектування систем поверхневого нагріву без радіаторів.

Зазвичай поріг для теплої підлоги складається з утеплювача із захисним покриттям і цементно-піщаної стяжки з додаванням спеціального пластифікатора.

В середньому крок укладання труби становить 15 см. Між трубами. І, в конкретних ситуаціях може грати від 10см до 20 см. В приватному будівництві.

10 років офіційної гарантії від виробника на систему Rehau. Гарантія на увазі компенсацію збитків до 800 000 грн. в разі виходу з ладу системи з вини виробника. І 3 роки гарантії на роботи по установці системи Rehau.

У квартирі з автономним опаленням можна встановлювати теплу водяну підлогу, головне щоб було місце для пристрою утеплювача і цементно-піщаної стяжки. У квартирах з централізованим опаленням спочатку необхідно отримати дозвіл, так як в більшості випадків категорично не можна підключати теплу підлога через те, що система не розрахована на такий гідравлічний опір, що може призвести до погіршення теплового комфорту в сусідніх квартирах. Виняток можна вважати деякі сучасні новобудови, в яких з початку розрахована система для можливого монтажу теплої підлоги.

Система «тепла підлога» є пластикові труби з нагрітою потоком води приховані в підлозі. Труба, підключена до розподільного колектора, розміщується таким чином, щоб повністю прогрівати всю поверхню підлоги.

 

Компанія K PROFI пропонує якісні та доступні системи водяного опалення для житлових, торгових і виробничих об'єктів. Звернувшись до нас ви отримаєте повний комплекс робіт з облаштування «теплої підлоги», який включає складання проекту, комплектацію матеріалами і обладнанням, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, введення в експлуатацію та гарантійно-сервісне обслуговування.

 

Монтаж системи починається з установки колекторного шафи. Він слугує для з'єднання контурів «теплої підлоги» з трубами опалювальної системи приміщення. На наступному етапі проводиться підготовка поверхні підлоги, а саме вирівнювання, гідро- і теплоізоляція. Далі слід укладання нагрівальних контурів по заздалегідь обраній схемі, їх закріплення і опресування системи. Остання дозволяє виявити дефекти монтажу і наявність заводського браку обладнання. Після перевірки герметичності контуру здійснюється тестовий запуск системи.

 

Переваги монтажу водяного «теплої підлоги»:

 

• Економічність. Витрата енергоресурсів, необхідних для досягнення і тривалого збереження потрібної температури в приміщенні, скорочується до 30% в порівнянні з використанням традиційних радіаторів.

• Надійність. Як правило, «тепла підлога» служить близько 50 років. Його конструкція не передбачає використання чавунних і сталевих елементів, а значить іржавіння елементів обладнання і засмічення комунікацій виключається.

• Комфорт. Тепло розподіляється рівномірно по всій поверхні підлоги, зосереджуючись переважно в області ніг людини. У цьому випадку рівень вологості в приміщенні не знижується, що сприятливо позначається на здоров'ї.

• Чистота. Відсутність радіаторів полегшує прибирання приміщення, а також не дозволяє накопичуватися пилу.

 

Система водяної «теплої підлоги» може працювати як самостійно, так і в тандемі з радіаторами опалення.

 

У своїй діяльності ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали і сучасне устаткування. На всі роботи надається гарантія до 5 років. Ви можете отримати консультацію фахівця по телефону або викликати інженера на об'єкт для детального технічного обстеження.