Монтаж теплових насосів

 
 
Економічний і комфортний клімат круглий рік.
Взимку - тепло, влітку - прохолода з одного пристрою
 
Середня окупність 3-6 років

Тепловая энергия уже давно используется для отопления помещения различной направленности. Это уникальная технология, которая отличается низкими затратами и высокими результатами. Использование такой методики в быту становится возможным, благодаря установке специального насоса. Если вам требуется качественное оборудование и безупречное исполнение работы, спешите обратиться в нашу компанию уже сегодня.

 

Ключові особливості монтажу

 

Монтаж теплового насоса повинен бути проведений на основі встановлених правил технікою безпеки, незалежно від того, який вид обладнання буде використаний в процесі. Наші співробітники мають великий досвід роботи, який допоможе їм впоратися з підключенням обладнання будь-якого типу. Правильний підхід до процесу установки дозволить максимально знизити витрати, а також зробити експлуатацію найбільш безпечною. Крім економічності і ефективності в роботі, обладнання володіє і масою інших плюсів.

 

Серед основних різновидів опалювальних агрегатів виділяються наступні:

 

• Інверторний насос. Володіє невисокою вартістю і часто встановлюється в багатоквартирних будинках. Висока ефективність обладнання буде обумовлена ​​якістю обраного варіанту.


• Повітряний тепловий насос. Даний вид обладнання відноситься до числа універсальних. Насос подібного типу може бути встановлений на даху в спеціальному спорудженні або ж в котельні, в залежності від представлених умов. Прилад також може стати частиною вже існуючої опалювальної системи. Може використовуватися для зміни температури приміщення або ж нагріву води. Однак, в зимову пору року якість роботи обладнання залежить від зовнішніх погодних умов.


• Геотермальна система опалення. Такий вид обладнання відноситься до числа найбільш ефективних і економічних. Оскільки механізм системи розташовується на великій глибині, ефективність роботи залишається незмінною в будь-який час року. Єдиним мінусом залишається складний процес монтажу і великі витрати на буріння спеціальних громадян. Однак, користувачі стверджують, що окупаються витрати досить швидко.

 

Монтаж теплових насосів ціна буде залежати від обраного варіанту обладнання. Співробітники нашої компанії підберуть найбільш вигідне рішення і здійснять якісну установку.

 

Геотермальні теплові насоси

Геотермальний тепловий насос відбирає тепло з надр землі і генерує його для опалення будівлі та нагріву ГВП. оскільки температура землі є стабільною круглий рік тепловий насос є найекономічнішим джерелом тепла і не залежних від температури зовнішнього повітря. СОР - це коефіцієнт перетворення електричної енергії в теплову. У геотермальному тепловому насосі він може досягати 6 , І це означає, що 1 кВт електричної енергії може згенерувати 6 кВт теплової енергії.

Максимальний і стабільний СОР круглий рік

Можливість організації пасивного охолодження

Можливість організації гарячого водопостачання

Повітряні теплові насоси

... Повітряний тепловий насос відбирає тепло з навколишнього середовища (з повітря).


Основною перевагою такого теплового насоса є прийнятна ціна і недорога установка.


Устаткування виключає дорогі бурові роботи та можливо устанаавліваться в уже існуючі системи опалення.


Працює тепловий насос до -40 ° С, що є незаперечною перевагою.

Не вимагає земляних робіт. працює до -40 ° С. середній СОР

за рік становить 3.

Можливість роботи на тепло і на холод

Можливість організації гарячого водопостачання

ПОРТФОЛІО

ВІДЕО

  • 50 лет минимум расчетное время работы системы! Вы больше никогда не будете возвращаться к вопросу отопления.
  • 10 лет гарантия трубы от производителя.
  • До 3 лет гарантии на монтаж.
  • Скидки на оборудование.
  • Первый выезд специалиста по Киеву бесплатно, за город 4 грн./км.

Поширенні питання

Сучасні повітряні теплові насоси працюють до -40 ° С і нагрівають воду до + 63 ° С, тільки економія вийде плаваючою, і залежить від температури вулиці. Середня економія за рік становить до 80% / А перетворення в повітряному тепловому насосі в середньому становить 1 кВт електрики до 3.2 кВт тепла. Якщо геотермальний тепловий насос то коефіцієнт може підвищуватися до 1: 4,5. економія

Середня окупність теплового насоса 6-7 років.

Для того, щоб ефективність теплового насоса була максимальною, особливо якщо це повітряний апарат, підбір оптимально здійснювати на 70-80% потужності системи, і для роботи до -6 - -10 ° С морозу. Так-так далі ефективність сильно падає, а вартість обладнання збільшується. Наприклад, якщо будинок 200 м.кв. то тепловий насос можна підібрати близько 14-15 кВт, а в великі морози догріває будинок альтернативним джерелом тепла, таким як, електро котел, пелетний котел, твердопаливний котел, газовий котел. В такому випадку вартість обладнання буде оптимальною і швидко окупиться, а система буде працювати з хорошим коефіцієнтом перетворення електричної енергії в теплову до 95% зимового сезону, так-як ми знаємо, що великі морози в нашому регіоні зазвичай в середньому пару тижнів, а в інше час температура коливається близько 0 ° С.

Найекономічніше охолодження з тепловим насосом

Для басейнів є різні варіанти вирішення.

Перевірити площа радіаторів, використовувати існуючий котел як резервний.

З минулого року тепловий насос включений в програму європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і компенсація становить до 35% з сумою до 3000 євро.

Компанія K PROFI пропонує своїм клієнтам професійну установку повітряних і геотермальних теплових насосів. Вартість робіт залежить від типу обладнання і джерела енергії, які будуть використовуватися.

 

Тепловий насос являє собою пристрій, що передає теплову енергію в будинок з навколишнього середовища. Як правило, такий апарат складається з таких пов'язаних один з одним елементів, як випарник, теплоносій (повітря, вода або грунт), компресор, холодоагент, конденсатор і терморегулятор. Принцип роботи апарату нагадує холодильник, тільки тут тепло подається всередину, а не назовні.

 

Монтаж такого устаткування «під ключ» має свої особливості. Перш за все необхідно зробити проект і розрахувати теплові втрати об'єкта. Далі слід підібрати відповідне обладнання, розробити схему котельні і вибрати місце для розміщення зовнішнього контуру, який акумулює тепло.

 

Найбільш простим і економічним є монтаж повітряного теплового насоса. В цьому випадку не потрібна установка колектора і проведення земляних робіт, повітря безпосередньо потрапляє до випарника. Однак така система опалення ефективна в регіонах з теплими зимами, де середня температура близько нуля градусів.

 

До етапів монтажу геотермального насоса з вертикальним контуром відносяться:

 

• Буріння свердловини глибиною від 20 до 150 м.
• Опускання зондів на глибину.
• Установка колектора з теплообмінниками.
• Монтаж труб з холодоагентом і теплоносієм.
• Введення системи в будівлю.
• Розведення труб і установка допоміжного обладнання.
• Підключення до електромережі та до системи опалення приміщення.
• Заповнення системи.
• Пуско-налагоджувальні роботи.

 

Існує також варіант горизонтального розміщення грунтового колектора на глибину 1,5 м. На такій відстані грунт не промерзає. Однак в цьому випадку буде потрібно значна площа для укладання трубопроводу. Даний метод використовується в тому випадку, якщо отримати дозвіл на буріння проблематично.

 

При наявності поблизу будівлі незамерзаючої водойми, стає вигідно встановити водяний колектор. Дана система потребуватиме додаткового догляду, доведеться захищати елементи насоса від корозії і стежити за якістю води.

 

Переваги використання теплового насоса:

 

• Пристрій універсально, так як може використовуватися не тільки для обігріву, але і для охолодження приміщення.
• Економічність. Навіть незважаючи на високу вартість установки, термін окупності від 3 до 6 років.
• Екологічна безпека.
• Вибухо і пожежобезпечність.
• Надійність. Робота апарату не прив'язана до поставок палива.
• Сумісність з різними системами опалення.
• Можливість контролювати потужність пристрою.