Монтаж сонячних колекторів під ключ

 
Гаряча вода, нагрів басейну, опалення
 
Монтаж від 1 дня

Маючи в своєму розпорядженні власним будинком, власники часто замислюються про можливість поліпшити умови проживання і зробити житло більш комфортабельним. До того ж, деякі атрибути мають ряд практичних плюсів. До числа таких можна віднести сонячні батареї, установка яких приносить власникам будинків істотні переваги. Якщо ви замислюєтеся про встановлення подібних агрегатів, поспішайте звернутися в нашу компанію. Вас чекає повна відповідь вимогам і якісне виконання поставленого завдання.

 

Особливості монтажу та інші деталі

 

Сучасний ринок представляє широкий вибір батарей. Знайти найкращі варіанти від перевірених виробників можна в нашому каталозі. Монтаж сонячного колектора на даху повинен був проведений з урахуванням всіх вимог безпеки та існуючих правил. Більш того, важливо підібрати обладнання, яке підійде кліматичних і іншим аспектам зони, в якій воно буде використовуватися.

 

Якщо батарея використовується для безпосередньої вироблення енергії, то колектор служить для нагріву теплоносія. В цілому, батареї, незалежно від обраної моделі, складаються з наступних ключових частин:
 

 

• Абсорбер. Ключовий елемент моделі, який володіє формою трубки. Він відповідає за нагрівання води за допомогою впливу сонячних променів.


• Термоізолятор. Спеціальний шар, який значно знижує рівень тепловтрати.


•Скло. Являє собою верхній шар, який володіє дією, схожим з ефектом термоса.

 

Незалежно від виду моделі, колектори мають здатність працювати в будь-який час року. Важливо лише підібрати оптимальні показники, які будуть хорошим варіантом для тих чи інших кліматичних умов. Сонячні батареї розподіляються на дві основні категорії:

 

• Вакуумного типу.


• Плоского типу.

 

Багато замовників задаються питанням скільки коштує монтаж сонячного колектора. Дати єдиний відповідь неможливо, оскільки він і точна цифра, будуть залежати від тих чи інших факторів. Це вбрання обладнання, ступінь складності роботи, додаткові побажання клієнта, а також багато інших чинників. Звертаючись в нашу компанію, клієнти можуть розраховувати на якісне виконання. Крім підбору потрібного обладнання та монтажу, ми також здійснюємо догляд і проводимо всі необхідні надалі маніпуляції.

 
СОНЯЧНІ КОЛЕКТОРИ НІКОЛИ НЕ ЗАКИПЛЯТЬ З ВСТАНОВЛЕННЯМ DRAINBACK
ПРАЦЮЮТЬ ДО 80% ЧАСУ ЗА РІК

 

ВАРТІСТЬ КОМПЛЕКТУ без бойлера
Включаючи обв'язку автоматику і монтаж від 2500 Євро.

ТЕРМОСИФОННІ КОЛЕКТОРИ ДЛЯ ЛІТНЬОГО ПЕРІОДУ

 

ВАРТІСТЬ ВІД 500 ЄВРО

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІДЕО

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

В першу чергу окупність системи залежить від стандартного тарифу, ніби газ або електроенергія включаючи їх підводку до будівлі, також впливає споживання води. Середня окупність 4-5 років, а якщо врахувати підвищення тарифу електроенергії, може бути і менше.

Споживання системи сонячних колекторів дуже маленьке, фактично якщо використовувати енергоефективний насос, можна скоротити споживання до 20 ват на годину.

Відмінним рішенням в даній ситуації є система дрейнбек, яка служить для зливу рідини з колекторів, коли не потрібно нагрів.

Фактично - це прирівняне до кількості сонячних днів в році, адже, як показала практика, система працює навіть в зимовий період.

Це найдешевший варіант нагріву басейну в літній період. Вартість іншим джерелом буде вище в десятки разів.

Компанія K PROFI здійснює професійний і доступний монтаж сонячних колекторів в комплексі з системою опалення, що включає датчики температури, труби, насосну станцію, керуючий контролер і елементи безпеки.

 

Сонячний колектор являє собою пристрій, що акумулює і передає теплову енергію сонця для прогріву рідини, що циркулює в опалювальній системі будівлі. Ціна монтажу такої установки залежить від різновиду і кількість сонячних панелей, протяжності тепломагістралі, типу даху, складності установки і вимог до функціональності.

 

Монтаж сонячного колектора включає наступний перелік робіт:

 

• Виїзд майстра на об'єкт. Спеціаліст вивчає стан покрівлі для уникнення можливих аварійних ситуацій під час установки і експлуатації, визначає місце і спосіб кріплення колекторів (горизонтальний, вертикальний або під кутом), становить технічне завдання і кошторис. На цьому етапі важливо продумати ефективну теплоізоляцію, що мінімізувала втрати тепла, вибрати тип, кількість і розмір сонячних панелей, спосіб їх з'єднання між собою і з трубопроводом, визначити систему захисту від снігу.


• Установка панелей на дах. Важливо встановити панелі таким чином, щоб уникнути їх затемнення елементами покрівлі та деревами. Інакше продуктивність опалювальної системи значно знизиться.


• Прокладка трубопроводу до накопичувального баку.


• Герметизація з'єднань. Це дозволить уникнути додаткових втрат теплової енергії.


• Обпресування системи опалення.


• Пусконалагоджувальні роботи, усунення дефектів монтажу.


• Введення обладнання в експлуатацію

 

Окупність такого обладнання становить близько 5 років. При цьому вартість його експлуатації наближається до нуля - вам залишається тільки періодично здійснювати чистку панелей і перевірку тиску теплоносія в опалювальній системі.

 

Переваги використання сонячних колекторів:

 

• Ви станете володарем безкоштовного і безперебійного джерела гарячої води.


• Заощадите на споживанні електроенергії та газу.


• Отримайте екологічний джерело енергії, безпечний для здоров'я людей і навколишнього середовища.
 

Сонячні колектори все частіше використовуються для гарячого водопостачання та опалення приватних домоволодінь, житлових комплексів, торгових і виробничих будівель. Як правило, їх поєднують з іншими джерелами тепла, наприклад, з газовими котлами або тепловими насосами.