СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ

МОНТАЖ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ БУДИНКУ АБО РАБОТА НА ЗЕЛЕНОМУ ТАРИФІ, ЗА РАХУНОК ЕНЕРГІЇ СОНЦЯ

 
Безкоштовний природний ресурс
 
Термін служби мінімум 30 років


ВАРТІСТЬ СИСТЕМНОГО ОПАЛЕННЯ

Дім 150 м.кв

Орієнтовна вартість об'єкта від $ 1500 до $ 4993

Дім 200 м.кв

Орієнтовна вартість об'єкта від $ 2340 до $ 6490

Дім 300 м.кв

Орієнтовна вартість об'єкта від $ 2980 до $ 9380

Кв-ра 60 м.кв

Орієнтовна вартість об'єкта від $ 600 до $ 1800.

ЩО ВИ ОТРИМАЙТЕ ПРАЦЮЮЧИ З НАМИ

ПОРТФОЛІО І ВІДГУКИ

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Опалення - це важливий і дорогий етап будівництва, і задуматися про систему опалення необхідно ще на етапі будівництва або проектування будинку. Врахувати необхідно безліч нюансів.

Система водяного опалення складається з трьох основних частин, це опалювальні прилади, такі як радіатори, тепла водяна підлога, конвектора і інші, системи трубопроводів і джерела тепла, зазвичай це або котел або централізоване опалення.

Сучасні системи опалення такі, як REHAU RAUTITAN розраховані на 50 років роботи - це доведене випробуваннями в агресивному середовищі мінімум часу, протягом якого система гарантовано буде працювати.

Обов'язковою умовою для комфортного проживання служить система клімат контролю приміщень, адже нікому не буде приємно якщо будинок прогріється наприклад до + 28 ° С, та й енергоресурси будуть витрачатися даремно. Залежно від вибору системи опалення та вимог замовника є варіанти, як простої системи клімат контролю, так і більш комфортною і точною в кожному приміщенні.

Гарантія від виробника на систему REHAU RAUTITAN становить 10 років, і на монтаж 3 роки.

Котел сміливо можна назвати головним приладом системи опалення, тому дуже важливо правильно прийняти рішення про його виборі. Для цього необхідно врахувати багато чинників, в першу чергу це вибір палива, яким буде опалюватися будинок, чи є наявність газу на ділянці і наскільки дорого буде його провести, чи є достатня потужність електромережі якщо буде опалення електрокотлом, як часто клієнт готовий обслуговувати котел, якщо ми говоримо про твердопаливному або пелетному котлі. і багато інших питань.

Можна і потрібно якщо є ймовірність замерзання системи, наприклад в дачному будинку. Правильно підібрати рідину, вам допоможуть фахівці компанії.