Монтаж системи опалення під ключ

 
 
Комфортні і сучасні рішення
 
Індивідуальний підхід

Централізоване опалення все більше втрачає актуальність, оскільки має низку мінусів, в порівнянні з автономним. Мешканці прагнуть оточити себе комфортом і зручностями, особливо в холодну пору року, що значно підвищує актуальність автономного варіанту. Якщо вам потрібна якісна установка опалювальної системи на професійному рівні, поспішайте звернутися в нашу компанію. Тут вас чекає відповідальний підхід і повну відповідь поставленим вимогам.

 

Види і особливості опалення


Монтаж системи опалення буде залежати від обраного варіанту опалення, його головних особливостей, а також ступеня складності роботи. Подивитися приблизну вартість можна в прайс-листі, однак, кожен проект ми звикли розглядати в індивідуальному порядку. Для того, щоб опалювальна система якісно справлялася з поставленим завданням, але не ставала причиною великих розтрат для мешканців, важливо вибрати найбільш економічний варіант.

 

• Водяне опалення. Даний вид системи відноситься до числа найбільш популярних. У внутрішній частині обладнання є вода, яка нагрівається, що і підвищує температуру повітря в приміщенні. Користувачі можуть регулювати температуру ручним чином або за допомогою спеціальних автоматичних регуляторів. Такий метод дозволяє значно економити ресурси, що не позначається на якості роботи опалювальної системи водного типу.


• Електричне опалення. Оскільки такий варіант може обійтися набагато дорожче, він використовується в побутових умовах набагато рідше, ніж перший. Але головним плюсом електричного варіанту є його комфортна експлуатація. Часто в приватних будинках використовуються такі різновиди електричного опалення, як теплі підлоги, електрокотли або електроконвектори.


• Повітряне опалення. Часто використовується в спорудах з великою площею, оскільки нагріває приміщення в максимально короткі терміни. Як джерела опалення можуть використовуватися газові котли або ж електровентилятори.


• Парове опалення. Застосовується виключно в промисловій сфері, оскільки потрібно для прогріву максимально великих приміщень.

 

Вибір підходящої системи опалення буде залежати від потреб клієнта. Монтаж систем опалення під ключ відповість всім вимогам замовника. Ми підберемо найбільш вигідне і оптимальне рішення для кожного випадку.

ВАРТІСТЬ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ

Дім 150 м.кв

Вартість об'єкта від 42 320 грн

Дім 200 м.кв

Вартість об'єкта від 63 180 грн

Дім 300 м.кв

Вартість об'єкта від 80 460 грн

Кв-ра 60 м.кв

Вартість об'єкта від 16: 211 грн.
  • 50 лет минимум расчетное время работы системы! Вы больше никогда не будете возвращаться к вопросу отопления.
  • 10 лет гарантия трубы от производителя.
  • До 3 лет гарантии на монтаж.
  • Скидки на оборудование.
  • Первый выезд специалиста по Киеву бесплатно, за город 4 грн./км.

ПОРТФОЛІО

Поширені запитання

Опалення - це важливий і дорогий етап будівництва, і задуматися про систему опалення необхідно ще на етапі будівництва або проектування будинку. Врахувати необхідно безліч нюансів.

Система водяного опалення складається з трьох основних частин, це опалювальні прилади, такі як радіатори, тепла водяна підлога, конвектора і інші, системи трубопроводів і джерела тепла, зазвичай це або котел або централізоване опалення.

Сучасні системи опалення такі, як REHAU RAUTITAN розраховані на 50 років роботи - це доведене випробуваннями в агресивному середовищі мінімум часу, протягом якого система гарантовано буде працювати.

Обов'язковою умовою для комфортного проживання служить система клімат контролю приміщень, адже нікому не буде приємно якщо будинок прогріється наприклад до + 28 ° С, та й енергоресурси будуть витрачатися даремно. Залежно від вибору системи опалення та вимог замовника є варіанти, як простої системи клімат контролю, так і більш комфортною і точною в кожному приміщенні.

Гарантія від виробника на систему REHAU RAUTITAN становить 10 років, і на монтаж 3 роки.

Котел сміливо можна назвати головним приладом системи опалення, тому дуже важливо правильно прийняти рішення про його виборі. Для цього необхідно врахувати багато чинників, в першу чергу це вибір палива, яким буде опалюватися будинок, чи є наявність газу на ділянці і наскільки дорого буде його провести, чи є достатня потужність електромережі якщо буде опалення електрокотлом, як часто клієнт готовий обслуговувати котел, якщо ми говоримо про твердопаливному або пелетному котлі. і багато інших питань.

Можна і потрібно якщо є ймовірність замерзання системи, наприклад в дачному будинку. Правильно підібрати рідину, вам допоможуть фахівці компанії.

Тепло і комфорт у вашому будинку або на робочому місці багато в чому залежить від професійного монтажу опалення. Компанія K PROFI здійснює комплексний підхід в організації системи опалення в житлових і комерційних приміщеннях. Володіючи необхідними виробничими ресурсами, ми гарантуємо, що всі етапи роботи будуть виконані досвідченими і кваліфікованими фахівцями на вищому рівні і з урахуванням індивідуальних особливостей об'єкта.

 

Монтаж опалення - складний комплекс робіт, що вимагає певних навичок і знань. Виробляти монтажні роботи бажано відразу після зведення об'єкта. У цьому випадку можливо прокласти комунікації до етапу обробки. Але навіть якщо момент упущений, не варто засмучуватися. Наші інженери організовують роботу з прокладання системи опалення в будь-якій будівлі таким чином, щоб гарантовано внести мінімальні зміни в інтер'єр.

 

Установка опалювальної системи «під ключ» здійснюється в кілька етапів:

 

• Виїзд фахівця на об'єкт. Даний етап включає ретельний огляд приміщення, професійну консультацію, постановку завдань і виявлення побажань замовника. Наш інженер ретельно вивчить параметри будівлі, визначить тепловтрати і необхідну потужність опалювальних приладів, кількість комплектуючих, складе схему і зробить попередній розрахунок. Кожному замовнику ми пропонуємо кілька варіантів кошторису, кожна з яких має свої переваги. Це дозволить вам швидко зорієнтуватися і вибрати оптимальний варіант з урахуванням вашого бюджету.


• Підготовка проекту і кошторисної документації. Проект включатиме схему розташування опалювальних приладів, розведення труб і контурів «теплої підлоги», основні вузли підключення. Наші знання і досвід дозволять швидко сформувати для вас повний пакет документів, який відповідає всім вимогам наглядових відомств.


• Комплектація об'єкта необхідним обладнанням і матеріалами. Ми працюємо тільки з надійними і перевіреними постачальниками, тому надаємо до 10 років гарантії на обладнання.


• Монтажні роботи і введення обладнання в експлуатацію. Після завершення установки всіх елементів опалення проводиться контрольний запуск системи з детальною фіксацією всіх параметрів і їх оцінкою.


• Обслуговування системи опалення та технічна підтримка протягом усього гарантійного терміну.

 

Монтаж опалювальної системи «під ключ» - зручний і безпечний спосіб забезпечити тепло у вашому домі. А співпраця з нами буде для вас вигідною й ефективною!