Ми робимо життя теплішим

Монтаж інженерних систем під ключ

 
 
Індивідуальний підхід
Своєчасні рішення
До 5 років гарантії на монтаж

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ЯКЩО ВИ ПЛАНУЄТЕ СИСТЕМУ ОПАЛЕННЯ

Чим опалення пелетами краще дров? В першу чергу це тривалий час роботи котла в автоматичному режимі. По друге це рідша періодичність обслуговування котла, так як в дров'яної пелети дуже мало золи.

 

Які пелети обрати? В першу чергу все залежить від того, на яку пеллету розрахований котел, адже більшість з них розраховані на деревну пеллету, але є і спеціальні котли для агро пелети, в них більше зольність тому часто до них додатково встановлюють систему золовидалення.

 

Скільки часу працює котел на одному завантаженні пелетами? Стандартного бункера зазвичай вистачає від 3 до 7 днів безперебійної автоматичної роботи, а ось при використанні спеціальних подаючих влаштовує, фактично пелетний котел може працювати автоматично весь сезон.

Навіщо потрібна буферна ємність? Сучасні системи, в основному, складаються з пластикових труб, і води в системі мало, тому робота без буферної ємності може призвести до закипання води, тоді як з буфером котел спочатку нагріває його, і потім віддає гарячий теплоносій в систему, що істотно збільшується час роботи системи. Так само буфер працює як гідравлічний роздільник котла і контурів системи опалення.

 

Які ризики є в використанні твердопаливних котлів. І які є варіанти захисту? Найбільший ризик у твердопаливної котельні - це можливість закипання води в системі, з цієї причини для захисту системи встановлюватися розвантажувальний клапан, який при досягненні критичної температури скидає гарячий теплоносій і одночасно додає холодний в систему, таким чином система ніколи не закипить, і буде захищена.

 

Інший ризик при роботі твердопаливного котла - це пошкодження пластикового трубопроводу! Для цього встановлюється система регулювання температури подачі на трубопроводи, на радіатори зазвичай близько 75 ° С і тепла підлога зазвичай на 25-35 ° С. Також існує ризик забруднення системи. Котли, радіатори, і інші металеві прилади часто мають багато відколів від зварювання, і іншого сміття, і з часом при нагріванні, можуть істотно скоротити термін служби котельного обладнання. Для цього рекомендується заливати в систему чисту підготовлену воду, і включити в обв'язку систему очищення теплоносія від шламу.

Який котел вибрати конденсаційний або звичайний турбований або димохідний?

 

У конденсаційному режимі котел працює при температурі до 55 * С, тому якщо мова йде про заміну котла, то швидше за все доведеться вибрати звичайний котел, так як система розрахована на роботу при високих температурах, тому ефективний конденсаційний буде рідко, а при морозах все одно доведеться підвищувати температуру.

 

Втім це потрібно вирішувати в кожній конкретній ситуації індивідуально. Якщо ж монтується котел в новому приміщенні, то систему можна розрахувати на роботу при низьких температурах і тоді конденсаційний котел буде працювати весь сезон в економічному режимі.

 

Чим турбінований газовий котел відрізняється від атмосферного?

Атмосферний пристрій газового котла передбачає викид відходів згоряння через димохід, а забір повітря проводиться з приміщення котельні. У турбированном газовому котлі зазвичай використовується коаксіальний димохід з двох труб, який і паркан повітря та вихлоп виробляються одночасно з однієї труби.

На скільки це безпечно? Сучасні електрокотли укомплектовані багатьма пристроями безпеки, такими як: скидний клапан від надлишкового тиску, або термостатом який відключає котел при досягненні певної температури, і іншими пристроями.

 

Чому зручно нагрівати воду електрокотлом через бойлер непрямого нагріву ніж звичайним теновим бойлером? Перш за все це стосується бойлерів великим об'ємом, 150, 200 л і більше, Тенові бойлери зазвичай для здешевлення продають зі слабкими тенами 2-2,5 кВт, тому при інтенсивному нагріванні такого тен просто не встигає швидко нагріти бойлер, в той час як електрокотел пріоритетно нагріває бойлер використовуючи максимальну потужність за максимально короткий час.

 

Скільки я буду платити за електроенергію при використанні електрокотла? Як показує практика, в відмінно утепленому будинку витрати на електроенергію в зимовий період складають приблизно 10-20 грн за метр.кв. в місяць. в цю суму входить електроплита і вся побутова техніка.

 

Складно уявити комфортабельне життя в сучасному будинку, де немає різних інженерних комунікацій. Володіючи практичною багатофункціональністю, вони беруть участь у багатьох щоденних маніпуляціях. Звернувшись у нашу компанію, клієнти можуть замовити виконання широкого спектру послуг у сфері роботи з комунікаціями. Ми підходимо до будь-якої роботи з відповідальністю, незалежно від її масштабів і ступеня складності.

 

Особливості проектування

 

Монтаж інженерних систем заміського будинку не проводиться без попереднього проектування. Цей крок допомагає врахувати всі, навіть найнезначніші чинники, що може убезпечити від помилок і неприємних наслідків в подальшому. Наприклад, якщо робота ведеться з опалювальною системою, важливо не тільки використовувати якісне обладнання, але також вибрати відповідний вид палива, який забезпечить злагоджену роботу агрегату.

 

Організація чисельних інженерних систем також повинна враховувати всі особливості побудови, а також запити клієнта, щоб результат відповідав поставленому завданню. З цієї причини ми спочатку проектуємо майбутню роботу, перш ніж приступаємо до дій. Такий підхід також дає можливість дізнатися точну ціну проекту і повідомити її клієнтам. Відповідальний підхід дає можливість врахувати всі витрати, які будуть потрібні для успішного виконання.

 

Основні переваги співпраці

 

Монтаж внутрішніх інженерних систем споруд не може бути проведено самостійно. Чисельні статті в інтернеті і уроки різної складності не розкривають головного. Відсутність необхідних навичок може стати причиною неправильного встановлення, що відіб'ється на подальшій експлуатації системи в негативному ключі. З цієї причини поспішайте звернутися в нашу компанію. Тут вас чекає маса плюсів співпраці з нами:

 

• Індивідуальна розробка проекту, а також складання кошторису.
• Попередня підготовка приміщення до проведення робіт.
• Прокладка інженерних комунікацій будь-якої спрямованості.
• Робота з обладнанням будь-якого ступеня складності.
• Тестування системи в рамках пробного запуску і усунення будь-яких неполадок в роботі.
• Робота з усією документацією для перевірки різними службами.

 

Звертаючись в нашу компанію, клієнти можуть не хвилюватися про результат. Ми виконаємо поставлене завдання швидко і без нарікань.

 

Монтаж інженерних систем «під ключ» являє собою комплексну роботу по установці, наладці і введенню в експлуатацію обладнання, що забезпечує життєдіяльність об'єкта. Так само як система опалення, каналізації, водопостачання в приватних, комерційних і промислових будівлях.

 

У нас ви можете замовити установку котлів і котельного обладнання, бойлерів, сантехнічного обладнання, теплових насосів і сонячних колекторів, «теплої підлоги» і автономної каналізації, а також системи фільтрації води.

 

Основні етапи монтажу інженерних систем включають:

 

• Розробку проекту і складання кошторису.
• Забезпечення будівельної готовності приміщення або прибудинкової території.
• Прокладання інженерних комунікацій - проводки, кабель-каналів, трубопроводу.
• Складання та встановлення обладнання.
• Пробний запуск системи та її тестування, виявлення прихованих дефектів, несправностей та їх оперативне усунення.
• Оформлення пакету проектної та робочої документації для узгодження з наглядовими організаціями.

 

Наші фахівці працюють тільки з професійним обладнанням високої якості при дотриманні всіх нормативів і вимог безпеки.

 

Вартість встановлення інженерних систем розраховується індивідуально для кожного об'єкта виходячи з його розташування, складності монтажу, обсягу робіт, класу використовуваного обладнання та матеріалів. До кожного клієнта ми використовуємо індивідуальний підхід. У нас немає «стандартних» проектів, кожен з них унікальний.

 

Переваги співпраці з нами:

 

• Всі роботи по установці інженерних комунікацій здійснюються за заздалегідь узгодженою схемою з дотриманням багатоступінчастої системи контролю.
• У роботі використовуються тільки сертифіковані матеріали і обладнання провідних світових виробників.
• Досвідчені співробітники допомагають швидко зорієнтуватися в різноманітті асортименту матеріалів, докладно розкривають всі плюси і мінуси різних методів монтажу, разом з вами підбирають найбільш підходящий і економічно вигідний варіант співпраці.
• Установка обладнання і експлуатація матеріалів виконується з дотриманням всіх рекомендацій виробників.
• Регулярний моніторинг ринку постачальників дозволяє нам підбирати для вас сучасні матеріали і методи роботи за вигідними цінами.
• Ми завжди дотримуємося встановлених у договорі термінів реалізації проектів і гарантійні зобов'язання.